logo

Fitness

OMD Spor Merkezi Fitness Üyeliği

Fitness kelime anlamı olarak sağlıklı ve formda olmaktır. Fiziksel uygunluk anlamına gelir. (Physical Fitness) Genel sağlık düzeyini artırmak için yapılan aletli aletsiz tüm egzersizlerdir.

Fitness Nedir ?

Fitness sağlıklı olmak, formda kalmak anlamını içermektedir. Sadece kilo vermek veya kas yapmak vücut geliştirmek değildir. Bundan dolayı sağlık ve zinde olmak adına yapılacak olan çeşitli spor dallarını, bünyesinde barındırır.  Fiziksel olarak, vücudun güçlendirilmesi mantığına dayanan bu spor çeşidi, kişilerin tercihlerine göre, ortopedik ve kardiovasküler sağlık problemlerine göre farklı yöntemlerle uygulanabilir.

Uygulanma Alanı

Sağlıklı yaşam adına tercih edilen fitness’ın egzersizleri içerisinde yavaş tempo yürüyüş, koşma, pedal çevirme, kardiovasküler egzersizler ve birçok çeşit bulunmaktadır. Fitness sporunda  yağ oranı azalır, kas ağırlığı artar ve kaslar oldukça sıkı bir hal alır. Hem ruhsal olarak hem fiziksel olarak büyük bir gelişme sağlayarak  spor vücudun tamamı için yapılabileceği gibi belirli kaslara  yönelikte yapılabilir.

Üyelik Avantajları

Fitness üyeliği yaptırdığınızda , amacınıza uygun alanında uzman hocalarımız size antrenman programı yazar, sonrasında yazılan antrenman programı hocamız ile bir kez uygulanır. Her ay antrenman programınız yenilenir. Üyeliğiniz süresince uzman eğitmenlere ulaşabilirsiniz. Soru sorabilir, destek alabilirsiniz.

Üyelik Süreleri

1 aylık

3 aylık

6 aylık  : Sauna ve grup pilates dersi. (Hediye)

12 aylık : Sauna ve grup fonksiyonel dersi. (Hediye)

Program

Uzman eğitmenler gözetiminde düzenli program hazırlanacaktır.

Çalışma Saatleri

07:00 / 19:00

Eğitmenler

-

Rezervasyon Bilgi
Salon rezervasyonu için lütfen iletişim formu doldurun
İletişim Formu